معرفی وبلاگ
گروه حامی‌پیپر با داشتن تیم مجرب و کاربلد از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر در نظر دارد شما را در انجام پروژه یاری رساند. عمده فعالیت ما به شرح زیر می‌باشد: - مشاوره و انجام پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری - مشاوره انجام پروژه‌‌های درسی و کلاسی - انجام پروژه‌های شبیه سازی - انجام پروژه‌های کد نویسی - نوشتن مقاله و شبیه‌سازی مقالات ISI - و ....
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 31192
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

طراحی خطوط لوله و شبیه سازی سیستم های نفت و گاز با نرم افزارهای Pipiphase – Pipesim

انجام پروژه دانشجویی با نرم افزارهای Pipiphase – Pipesim  و انجام پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی شیمی و مهندسی نفت و مهندسی فرآوری گاز توسط مجرب ترین مدرسان و کارشناسان ممتاز این نرم افزار که تماماً دانش آموخته ی ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی شریف و تهران می باشند.

انجام پروژه PIPEPHASE

یک برنامه شبیه ساز خطوط ‌لوله می باشد که فشار، دما و تجمع مایع را در حالت پایدار در چاه ها، خطوط  انتقال جریان، سیستم های جمع آوری و سایر آرایش های خطی یا شبکه ای از لوله ها، چاه ها، پمپ ها، کمپرسور ها، جداکننده ها و سایر تجهیزات پیش‌بینی می کند. نوع سیالاتی که PIPEPHASE قادر به استفاده از آنها می باشد شامل مایع، گاز، بخار و مخلوطهای چند فازی از مایع و بخار می باشد. PIPEPHASE همچنین دارای توانایی های خاصی از قبیل آنالیز چاه به همراه عملکرد جریان درونی، آنالیز حساسیت و... می باشد که این موارد محدوده ی کاربرد PIPEPHASE را در حل مسائل مربوط به خطوط و شبکه های لوله گسترش می دهد.


دسته ها :
جمعه 11 4 1395 13:12
X